Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bullitz

    aktív tag

    válasz takogeri33 #7697 üzenetére

    Nekem futott 55-65 fps-el (néha 40-re beesett) az előző gépemen is melyet múlt héten adtam el.
    i5 6500 - GTX1060 3 GB - 16 GB 2133 hyperx Fury.
    Persze ehhez az előre reprodukált képkockákkal mókolni kellett, valamint low-on volt, és max-ra állítottam minden belépés előtt a proci kihasználását is.

    Most lecseréltem i5 8600-ra GTX1070-re, ram ugyanaz, és van FFR off-al 70-120 fps, FFR ON-nal meg 85-140 fps.

    Tény, hogy most ulta-rn van minden, eddig pedig max a textúra volt felhúzva, de szerintem van annyira szép a játék low-on is, hogy játszható..

    Hozzáteszem, úgy volt 55-65 fps-em, hogy nem érte el a minimumot a gépem.. (legalábbis a proci nem, ami ugye BF játékoknál kritikus pont, főleg ha csak 4 magos 4 szálas.)

    Szerintem ha bárkinek nagy gondja van, vegyen egy i6 6700-at legalább, a 8 szál miatt lényegesen jobban fog futni a játék. Azért ne várjuk el azt a 2018-as évben egy battlefield játéktól ahol minden rommá lehet rombolni, hogy elfusson egy 3-4 éves "közép-közép" procin gond nélkül.. vas kell alá, de cserébe szerintem elég jó élményt ad.

    HALA MADRID // 18' Auris HSD

Új hozzászólás Aktív témák