Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #7053 üzenetére

    Na majd meg is nézem hogy nekem arra van e állítva, de nem hiszem mert én csak Low-ra tettem

    Amúgy ez ugyan így volt BC2 esetén is Low grafika esetén a bokrok jó része hiányzott nem volt annyi levélé rajtuk

    És ezzel nem is tudnak majd mit kezdeni mert akkor meg gyengébb gépel játszók mint én is (1050Ti) csak diavetítést kapnának
    Egyszerűen szarul írták meg nagyon gép igényes lett és csak így tudták megoldani hogy gyengébb gépeken is rendesen fusson
    Már előre lehet látni hogy két év múlva olyan -20FPS-el fog futni ugyan azon a beállításokon, hogy érezze a para&@t hogy gépet kell fejleszteni

    (#7056) juve600

    Igen mintha távcsövessel sorozna, annyira egyenesen lő, régi játékokra volt ez jellemző hogy a fizika nem hatott a golyóra nincs esése, meg nem volt szórás
    Vicces az egész

    Na meg hogy a távcsöves fegyver 20m testre lövése nem instant kill, hanem csak sebez, azért a II WH-ba már erős távcsöves fegyverek voltak

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák