Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz guftabi96 #12479 üzenetére

    Elite kasztot én se hiányolom, viszont a vesztő félnek lehetne valami
    Mondjuk a vége előtt megjelenne a bázisukon egy ágyú zárótüzet kérő pont, ugye valóságban is kértek rádión támogatást
    Ezt ugye ezt lehetne variálni pályánként máshogy, mondjuk Narvik pályán az amúgy is ott lévő hajók nyomnának egy ágyútüzet, vagy más pályákon megjelenne egy bombázó raj és bombázna egyet, meg egy ágyútűz

    Az ilyen ötletek hiányoznak, bf1 legalább próbálkoztak de itt

    Ja és a bf1 nyihaha is volt (ló), mondjuk én ki nem állhattam :)

    (#12478) steele80

    Szerintem is a lejtőn vannak, reménykedjünk hogy a következő jobb lesz, és én nem bánnám ha ejtenék a bf5-öt és már a következőre feküdnének rá

    (#12480) Qtya123

    Szerintem is túltolták a vadászgépeket, bombázóval csak akkor lehet érdembe tenni valamit ha nincs vadászgép
    Tök felesleges a hátsó géppuska, azzal se lehet védekezni ellenük

    (#12481) Locutus

    Nem az AA lett gyengébb mert a bombázóra ugyan olyan hatása van, bár mintha a azon is átmenne néha a lövedék

    Na de a vadászokra hatástalan, már amikkor elkezdi sebezni
    Mert simán van hogy átmegy rajta, lövöm mint állat és nem sebzi átmegy rajta

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák