Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Ezzel a gémmel 1 nagy baj van...vagy bevállalták volna,hogy kiadják EZT(ÉN megvettem volna,mivel a BF4 kimaradt,és tetszett a beta),vagy nem is kellett volna az egész bétatesztesdi,mert jól megosztották az embereket...
    Akinek tetszett,az hoppon maradt,mint én is,mert kéne új játék,de a BF4-be MÁR nem vágnék bele,ez viszont messze van,most akkor vegyem meg az idei CoD-ot télre?
    Az emberek másik felét eltántorította a beta,mert nem tetszett,jellemzően nekik van BF4,ellesznek vele,de irtó nehéz lesz meggyőzni őket,hogy ez jó.
    És mindkét félre igaz,hogy mivel átírják,halasztották az egészet,semmit nem ér a betás tapasztalat...le is ült az érdeklődés ez után.

    Nekem a saját véleményem,hogy nyomott áron,de ki kellett volna hozni ezt a "dlc-t",idénre,hogy legyen a CoD-nak alternatívája és ellenfele,és inkább elindulni jövő őszre egy BC3 úton...
    Ez utóbbit én is várnám,a BF4 nagyon a 3-ra hajaz,kéne az új,ezértis nem vettem meg...
    De aki megunta a 3-at,az idén így csak pisloghat,mert nem jön semmi.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák