Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    válasz DeadMeat #44298 üzenetére

    Ne haragudjatok meg, de most már tényleg vicc az egész.

    Ha mondjuk egy angrygermankid szerverén kapsz admin kill-t, ott is ekkora hisztit csapsz?
    Nem rád értem, de kezd kicsit úgy kompletten teli lenni a tököm a hülyébbnél hülyébb magyar játékosokkal, akik azt hiszik, hogy azzal, hogy megvették a játékot, és felmennek egy magyarok által bérelt szerverre, már van joguk a szervert üzemeltetőket szidni stb.

    Felmentél a szerverre? Igen.
    Tisztában voltál azzal, ki az admin? Igen.
    Tudszt tenni az admin ellen valamit? Nem.

    Akkor mi a fenéről beszélünk?

    Én akkor pont ott voltam, amikor az eset történt, Gabesz meg pont nem.
    Volt sírás a csapatban, mert a túloldalt Adamica és egy német klán igen erősen aprította a tüzelőt, már körökön keresztül.

    Akkor és ott, így döntött az admin. Adamica csak kill-t kapott, az németektől elbúcsúztak (spectator módból figyelte őket valaki, és érdekes módon, egyből csak össze-vissza kezdtek rohangálni, meg halomra kezdtek halni. Addig meg ők öltek mindenkit halomra).

    Nehéz dolog az admin élete.

    Nektek megadatott a lehetőség, hogy sírjatok, és szidjatok magyar adminokat.
    A külföldieket miért nem mentek szidni?
    Mellékesen ott az iramnak a TS-e. Fel lehet menni, nem esznek meg senkit.

    Mindenért csak sírni tudtok. Örülni már semminek?
    Ne legyetek ennyire negatívok.
    Így nem kell csodálkozni, hogy normális, mindenki által elfogadott adminolású magyar érdekeltségű szerver már alig van. Kinek van kedve ilyen hisztis közösségnek csinálni bármit is?

    Más:

    Mellékesen jegyzem meg, hogy kb. 100 magyar ember érte el a minimális 10 órás játékidőt a nyereményjátékban.
    Kis időt igénybe fog venni, amíg átnyálazzuk, hogy benne volt-e mindenki a platoon-ban.

    Sorsolás időpontját hamarosan közzé tesszük.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Új hozzászólás Aktív témák