Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz gali777 #27802 üzenetére

    Mi az, talán ideges vagy? :D " :W "

    Mondjuk nem ártana időt is nézni, hogy mennyit mentem vele, mert egy killszámot kiragadni nem mutatja a valós dolgot és az arányokat. Pl. MBT-vel többet... :U 10 perccel :DD Tehát, ha időarányosan nézem a járművezésemet, akkor kb. 12 órát mentem más járművekkel és 3.5-et aa-val, de valóban AA-val értem el a legtöbb killt, ami ugye számodra azt jelenti mint írtad, hogy főleg AA-val nyomulok.-te írtad- ;) Én azt a következtetést vonom le ebből, hogy azzal a legkönnyebb killt elérnem a járművek közül, de semmiképpen nem azt, hogy azzal nyomulok és nem szeretem, ha valótlanságot állítanak rólam. Ebből az következik, hogy mocsok erős a helivel szemben is. Ebből pedig az jön le, hogy a heli nagyon gyenge. Ezt el is ismerem/tem. Hogy ez most jó? Neked nem, engem meg nem nagyon érdekel, mert eddig se heliztem 290 óra alatt és ezután sem fogok. Az arányokat tekintve még mindig nekem van igazam. :K
    Na most, hogy kitárgyaltuk és elemeztük a statomat ami nagy megtiszteltetés számomra, hogy nyilvános fórumon ezt meg tudjuk vitatni még ha senkit sem érdekel, beszélhetünk a hüvelygom.....na jó azért arról mégse :N
    Egyébként mindig gyalogosként játszottam, tankba azért is ritkán vagyok, mert nem veszem el mástól, aki jobb nálam az pedig nem nehéz követelmény. :N -irónia on-Ha meg néha üres az AA, akkor csapatom a heliseket, hogy sírjanak és talán megint erősek lesznek, mert fent meghallgatják. ;) -irónia off-

    Rohadt egyszerű a képlet kár is ezen vitatkozni. Évek óta gyengülnek az fps-ek, hogy kiszolgálják a mostani célközönséget, amik nem mi vagyunk. Itt a profit a lényeg és ahhoz az kell, hogy minél könnyebben lehet sikerélményt elérni. A szintlépés egyszerűen vicckategória. Bf3-ban 200 órával nem vagyok azon a szinten, mint itt 90-el. -demagógia on-Mindent gyengítenek, mert ha Pityunak nincs sikerélménye, akkor a következőt már nem fogja megvetetni anyukával. -demagógia-off
    Mi meg úgyis megvesszük /vagy nem/, mert mindig reménykedünk, hogy jobb lesz. :K

    Devil

    Az égadta világon nincs semmi baj vele úgy ahogyan írtad...de nem is értem miért válaszolok olyan embernek, akinek még a játék sincs meg. :P Ja tudom a vélemény szabad...

    Mappa

    Nem lehet, mert akkor agresszív kismalac lesz belőlem és még pihenőre küldenek ;)

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák