Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • SWORD ART ONLINE Fractured Daydream - Elindult a nyílt teszt

    gp Az open béta rajtjával együtt a készítők egy hosszabb gameplay videóban magyarázzák el, hogy mire számíthatunk a játéktól.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz prokxy #65398 üzenetére

    Én is kevesebbel találkoztam itt, mint pl. a 3-ban vagy más játékban. Ennek több oka van:
    - hitreg nem az igazi így nehezebb is rájönni ki csal és ki nem (pl macro vagy aimnál)
    - nem igazán járok hacker paradicsomba (tdm, dom stb.)
    - lassan már annyira le van butítva minden, hogy nem is kell hack

    (#65401) MaTpr0F: ez jó is lenne meg igaz is, ha a csalók nagy része bannolva lenne. Sajnos aki okosan csal azt nehéz megfogni. Aki meg egyből lő 151-0t 1 kör alatt és csodálkozik, hogy bannolják az nem is tudom mire számít mikor megvesz egy hacket. Még virágot is kap a fasza kör mellé? Teljesen nem értem azokat (persze az összes hackert nem értem miért) akik 100% hs ratinggel végiglövik a pályát. Abban mi a jó? Vagy ez most miért? "Main" accal senkit nem talál el ott meg legalább lelő mindenkit. Teljesen értetlenül állok az ilyen agyatlan hackerek előtt, hogy miért?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák