Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz Illusion1010 #48216 üzenetére

    Érdekes cucc ez. Az mondjuk baromi jó, hogy épp benyomtam a 100%-osat, és megdöglött a battlelog.
    asdxv: Átkapcsoltam Mantle-ra már, de megmondom őszintén annyira nagy változást nem tapasztaltam, de még majd próbálgatom. Viszont arra csak utólag jöttem rá, hogy újra kell tényleg indítani, mert nem változott semmit sem a dolog. Viszont ezt igazán kiírhatná a játék. Pont a fraps el nem indulásából jöttem rá, hogy most van használatban a mantle. Huzamosabb ideig csak a locker mapon voltam, de ott nagyrészt zárt térben vagyunk. Most minden high-on van, kivéve mesh qualityt, meg azt hiszem a post processinget vettem le low-ra, mivel nem láttam különbséget, de fps-ekben annál inkább. Ezen kívül még az ambient occlusion van SSAO-n, nem pedig HBAO-n. Így a Locker mapon volt 100-140 FPS-em, 80 alatt soha nem láttam. Akadozást, vagy ilyesmit nagyon nem vettem észre. Talán a C ponton, ahol egy ilyen toronyszerűségnél csatázunk, ott ha forgolásztam egy picit mintha akadozott volna, de ilyen mikrolag szerű volt. Majd egy másik mapra leszek kíváncsi, nem tudom mi a neve. Tengerparton voltunk, pici szigetekkel, meg kínaiak és amerikaiak csatáztak. Na ott szánalmasan kevés FPS-em volt, igaz ott még ultrán volt minden, de ott kezdtem lejjebb venni a dolgokat. Ott 60-70 fps volt. Volt, hogy leugrott 55-re is. Itt egy picit felhúztam magam rajta, állítgattam is Mantle-t de semmit nem vettem észre (nem indítottam újra a játékot.) Majd most, ha végre működni fog, akkor megnézem...
    Bocs a regényért, valamiért mindig úgy belemerülök az írásba. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák