Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steele80

    senior tag

    Sziasztok! Nekem a játékkal igazán nem sok problémám volt. Az ami mindenkinek nálam is megvolt. Csatlakozás bf4.exe szerver összeomlás. Viszont nálam más a játék mint a haveromnál. Nálam ha a vsync ki van kapcsolva lényegesen gyengébben adja a találatot, mint bekapcsolt állapotba és kikapcsolva szétcsúszik a kép és akadozik is a sok mikrolagtól. A haverom viszont kikapcsolt sync-el eredményesebb és nincs neki képhiba sem. Én GTX 660 ti oc 3 gb játszok ő pedig GTX 760 oc 2 gb. A két kártya szinte ugyan olyan teljesítményt nyújt, viszont a 660 füstben, robbanáskor tűzben magasabb fps-t produkál és kevesebb az fps drop is mint a 760-nál. Cseréltünk már játékban is és ugyanazon beállítások mellett lényegesen gyengébben adja a 760 a találatokat. A gépek hardvere szinte ugyan az, csak nálam ssd-n van a játék míg nála hdd-n, a proci ugyan az. Tehát elvileg a konfigok, oprendszer 8.1 megegyezik, csak a kártyák és a lemezek térnek el. Mi lehet ennek a játékminőségbeli eltérésnek oka? Ennyit számítana a videokari memóriájában az az 1 gb? Vagy az ssd miatt gyorsabb a feldolgozás? Még annyi hozzátartozik, hogy neki a net is erősebb én 50-60 körüli pinggel játszom, míg ő 25-30. Én a hitregre nem tudok panaszkodni, mert nekem jól adja, viszont az oka érdekelne, mert ha a haverom gépével játszanám a játékot, biztos bosszantana.

Új hozzászólás Aktív témák