Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    Úgy látom, azért van akit zavar, hogy én flagrunozok IS Mert ugye csak a reportokig sikerült eljutni az adatlapomon, de mondjuk a vehicle, vagy weapons listáig nem nagyon.
    Akinek nem tetszik kérem mellőzze a hoaah, meg a többi "hozzászólást" az adatlapomon, ez az egyik.
    A másik meg, 23ezer forintért azt hiszem eldönthetem, hogy mit csinálok a játékban bizonyos keretek között. Vagy az zavarja a szemeteket, hogy 65 órát játszottam :F és akkor mi van? Valószínűleg egy vagyok a sokból, de hát a magyar mentalitás kimerül az irigykedésben.
    Szerencsétlen csávót is savaztátok, mert már Colonel100-as. Holott csak 40 órát játszott, csak éppen duplaXP-vel, meg boostokkal összejött neki hamar, de ezt megint csak nem sikerült észrevenni az adatlapján.
    Szegény nagyanyámnak is ilyen szelektív látása, meg hallása volt, 85 évesen....

    (#18571) alázógyík: Messze álljon tőlem, csak tegnap már nem akartam reagálni telefonról :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák