Hirdetés

Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz haly #6566 üzenetére

    Az a baj, hogy egy csomó más dolgot meg nem tesznek be, a srác, amit írt, nos, van amivel egyetértek.

    "Mirrol beszelsz? Ez igyekezet? BETA ota ugyanabba a kib@szott BUG-ba rohansz bele. Na meg az 5percenkenti nerf a fegyoknal? OMFG mire belejon az ember,mar tanulhatja ujra a jatekot, Ahelyett hogy nerfelgetnek, inkabb ingyen mappokat kene belerakni, Igaz hogy nagyon jo a grafika latvanyos meg a hangok is, mikor folotted elrepul a helikopter, de mikor helibe ulsz pl. az oroszba nemkene hogy lasd a rotorok vegeit,A nap sem vakit el mindenhol, a tank turbo benyomaskor meg miaza 360*-os fordulat? Normalis? Dehogy annyi idegesito dolog van benne, es egyre tobb sebbol verzik a jatek, keves FPS optimalizatlansag, es hogy a Szerver Tulajdonsagok annyit sem tudnak mint a BC2-es. Mivel a bc2-es tudott PING-et mutatni,ez meg nem. Arrol nembeszelve hogy benchmarkolni tud a szerver csak az emberek kasztjat nemlatod mivel spawnolt,nemtudod letiltani a flashlightot, es a hasonlo idegesito dolgot, Hogy mar mikor leszuletett az illetto akkor meghaljon, ne vaktison meg ki 30embert...A sok idegesito bugokat kene kijavitani,akkor talan torekedne a DICE, de lassuk be BF3 DLC B2K utan, egyre sz@rabb lett, Sok mappon alig van GPU kihasznaltsag. Igazabol 1jobb netkodos BF2-est vartam,Csili villi grafikaval. Csak sajnos hat nagyon mesze van ugylatom a DICE ettol. Ez nem elmeny ez a jatek csupan penz lehuzasrol szol. "

    Meg ugye kellene egy normálisabb hitbox is. És tényleg jó lenne legalább a csapattárs lámpáját/lézerét kikapcsolni, a sok birka állandóan engem vakít... :W Van egy olyan is (ami szerintem zavaró), hogy az AN-91 amikor újraéledsz, akkor kettes sorozatra van állítva gyárilag, párszor már haltam meg emiatt, hogy elfelejtettem átváltani, de mindenesetre automatán jobb lenne.

Aktív témák