Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mythsardan

    aktív tag

    Ha már témánál vagyunk, akkor megosztom a mai "élményem":

    Gondoltam egyet és felmentem egy 1000 ticketes metro/bazar-ra, mert miért ne, időnként nem árt kicsit kisebb mapre menni. Mikor belépett 980-950 ticket volt, nem a mi javunkra és az összes zászló az ellenfélé volt. Próbáltam kitörni a bázisról M16-al, AEK-val, M249-el és M60-al egyikkel sem sikerült, mert az ellenfél csapatából(US) mindenki a házakban vagy a házak előtt kempelte kezdőnket. Jól van, megemésztettem, nem léptem ki, mert azt gondoltam talán sikerül valahogy kijutni, DE mikor 4 embert kivéve az összes csapattárs elkezdett recon-al kezdőn sátorozni, na az kiverte a biztosítékot(600 ticket körül), írtam is chatbe, hogy mozogni kellene A zászló fele, de semmi reakció. Mindezek után átváltottam USAS-12 Frag-re és M320 SMOKE-ra, majd 3 társammal bevettük A-t, de még ekkor sem voltak képesek kijönni a kezdőnkről, hanem inkább várták míg visszafoglalják.(sikerült megtartani azt az 1 zászlót a kör végéig nagy nehezen, bár ez nem a reconok érdeme volt) Na meg ami még vicces volt, hogy az ellenfél 4-5 klán tagjaiból állt + 2 db kívülálló(egyikük lvl 2-vel, míg a másik lvl 17-el), ráadásul mindegyikük szép arany sas-al rendelkezett. A menetet végig játszottam, de amint megjelent a "Your team LOST!" felírat rögtön ALT + F4, mert egyszerűen szánalom, ami a szerveren volt. Battlereport

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Aktív témák