Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz dergander #24437 üzenetére

    mondjuk cod engem biztos nem fog elcsábítani, de tisztában vagyok hogy még mindig nagy a fan tábora, csak tudnám miért :DD mondjuk engem csak a singel érdekel, EA a season passel rontottal el az egészet, legalábbis én úgy érzem, picit túlárazott és a tartalom sem eget rengető... meg kevésbé érzem balancednek a játékot, fegyverek, járművek, játékmenet, mert azt azért a játék megoldhatná hogy dobál át embereket egyik csapatból a másikba, hogy egál legyen mindenhol... ill kör végén stat alapján balanszolja el a népet... de hát ez túl sok így 2017ben ezek szerint- utóbbi peccsel rohadt lagos és bugos lett a játék, meg mindig a legjobbkor akad be... lehet any*zni benne rendesen :DDD azt sem értem miért nincs common fegyver, pl akna meg ilyenek tankok ellen.. pl medikkel meg pár kaszttal nagy nullák vagyunk ellenük :/
    nálam még mindig a bc2 az etalon, még ha lagos és bugos is volt, nagyon jól össze volt heggesztve... csak tartalom ölte meg sajnos, mivel ott még ennél is kevesebbet adtak ki :(

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák