Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    Kis beszámoló a szeptember eléjen rendelt termékekkel kapcsolatosan:

    1. csomag:

    A csomagot Pekingben megállították, csak a nyomkövetés derítette ki. A "Resend" funkciót használva egy mondatban vázoltam a helyzetet, kérdés nélkül újraküldik.

    2. csomag:

    A rendelés után pár nappal jött egy levél, hogy a termék nincs raktáron. A három felajánlott lehetőség közül a várakozás mellett döntöttem. Az ígért raktárra érkezési dátum október 5-e volt. A csomag státusza nem változott a rendelés óta (back order).Tegnap a termék adatlapjára kattintva azt láttam, hogy rendelhető, van raktáron. Hamar chatablak, kislány elmondta, hogy az én cuccom már úton van (lassan egy hónapja), függetlenül a kiírt státusztól. Mindemellett a refund nem elérhető, így viszont már érthető, miért.

    Az 1. csomag kapott új TN-t, viszont a 2. státusza a mai napig változatlan a listában.

    Ezeket csak azért írtam le, mert mással is előfordulhatnak a fentiek (nem hagyja el Kínát a csomag, ill. raktáron nem lévő termék későbbi szállítása során a státusz nem frissül).

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák