Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalee

    aktív tag

    válasz JulianSinulf #339 üzenetére

    Igen, kicsit feszegetni kellett elsőre, utána már könnyebben nyílt.

    Eszembe jutott, hogy van elfekvőbe egy 50cmx50cmx1,2 cm-es kazánlemezem, ami kb. 25 kg, ezért a betonlap helyett ezt tettem a mosogép rezgéscsillapító lapra. Találtam a MÖMAX-ba egy olyan lábtörlőt aminek a teteje padlószőnyeg szerű anyag az alja gumi, ezért ez ment a kazánlemezre és erre jött a nyomtató. Szegény Ikea Lack asztal izzad egy kicsit.

    eSUN ABS+ volt elől, így azzal próbáltam ki a nyomtatót (banchy):
    1. Prusa MK3 pár évvel ezelőtti első nyomtatása, 2. Bambu Standard, 3. nevetséges sebesség:

    Nem teljesen fogom még mikor mit csinál még a nyomtatás előtt, főleg az alábbi képen látható felületnél mozog jobbra-balra a fej és meg is sérült ott a fólia:

    Mi lehet ez (mintha korábban olvastam volna erről a jelenségről)?
    Tudtok valami videót amelyben részletesen elmondják és bemutatják mikor mit csinál a nyomtatás előtt?
    Illetve a második nyomtatás előtt is rajta hagytam a rezgés kalibrácót. Miután végzett a rezgés kalibrációval kiírta, hogy nagy az eltérés az előző kalibráció óta (ami az előző nyomtatás volt) az Y tengelyen, tisztítsam meg. Ez kicsit furcsa. Talán az Ikea Lack asztal vagy az ABS már egy nyomtatás alatt is bekoszolta az Y tengyelyt?

Új hozzászólás Aktív témák