Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz poli27 #181 üzenetére

    Látom Silent77 már linkelte. Csak annyit tennék hozzá, hogy hiába van újabb Bambu Studio, a SoftFever forkban a mostani verzióban (ami az előző Bambu Studio forkja) már javítottak dolgokat és tettek bele újdonságokat, melyekből többet most vettek át és tettek bele a gyári Bambu Studióba :) .
    Én soha nem használtam a P1P-hez a gyári Bambu Studio-t, csak a SoftFever forkot és eddig minden tökéletesen működött benne, plusz ugye ott vannak a tesztek, amik kellenek a P1P-hez lidar hiányában, tehát jobb is hozzá.
    Minek lenne benne külön selyem PLA profil, mikor a generic PLA profillal szépen nyomtatja. Kipróbáltam kétféle selyem PLA-val is nagyon szépek lettek a nyomatok.
    Ha te nagyon szertnél bármelyik szálnak külön profilt, a a genericből könnyedén készíhetsz módosított új profilokat saját névvel. Én pl. DD PETG-nek a tárgyhűtést csökkentettem korábbi tapasztalataim alapján (de a nagyobb sebesség miatt kisebb mértékben) a generic PETG profilban és elmenetettem DD PETG profil néven, mint láttad, szépen nyomtatta hiba nélkül.
    Mindenhez amúgy sem lehet gyári profil.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák