Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz C1trom #14798 üzenetére

    Erre nincs hotkey lehetőség az NVIDIA-nál. Mindig meg kell nyitni a vezérlőpultot, ha állítani akarod a kijelzőket.

    Nincs tuning/finomhangolási opció, illetve informálás a ventiről és a hőmérsékletről. Külső programot kell, hogy használj. Amit Löncsi linkelt az a hivatalos progi, de elég sokat zabál, mert 3D-s UI az egész, ami teljesen felesleges egy tuningprogramhoz. Szerencsére beépül a vezérlőpultba, így nem kell a 3D-vel terhelni a gépet. Ezt majd telepítés után érdemes kilőni.
    Elvileg még opció Coolbits is, ami jó, mert a hivatalos tuningprogi elég sok felesleget is felpakol.
    Registry-ben kell ide menni : HKEY_LOCAL_MACHINE--> SOFTWARE--> NVIDIA CORPORATION--> GLOBAL --> NVTWEAK
    Ez legyen 3-as, azaz :
    "CoolBits"=dword:00000003

    Nem tudom, hogy a 300-as driverben van-e. Utoljára a 258-asban éltem vele, és akkor működött. Ilyenkor lesz tuningfelület a vezérlőpulton. Persze a Registry-be csak saját felelősségre írj! Én csak leírtam, amit tudok. :)

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák