Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz Dell XPS #5791 üzenetére

    köszönöm, most nem tudom megnézni hogy melyik, de a listát köszönöm, akkor ezek közül valamelyik amelyik tetszik a legjobban és az abból is az 533MHz-es gondolom.

    (#5792) albi31: oké, most win xp gondjaim vannak, utána tudom csak megnézni vele sajnos, mert nem a laptopról írok.

    de azért bővebben leírom hátha valakit érdekel mi történt.:
    win xp-t feltettem, mint kiderült retail iso-val, pehh, ezért nem fogadta el telepítésnél a laptophoz tartozó kulcsot. oké, továbbmentem, feltelepedett. megkértem a hp-tól egy lemezt, majd megjön valamikor.
    addig is kicsit kitakarítottam és újrapasztáztam a gépet, mivel 7-8 éve nem volt.
    amikor minden oké elindítom a laptopot, kéri hogy adjam meg az időt-jó beírtam, aztán a win kiírt valami pci ide új hardware-t hogy telepítene, mondom mi ez?... jó elnyomtam hogy hagyjál már. még nem telepítettem fel egy drivert sem a rendszerre és sajnos a wifi és lan drivert sem, még nem volt belőve a net rajta, semmi sem, mert várok a hp lemezre.
    aztán újraindítom a gépet és a felhasználónál nem enged belépni, azt írja hogy előbb regisztrálnom kell és csak aztán, tehát addig is beírtam valami számot, de nem tudom most regelni, mert nincs net, mert nem tudtam még vele foglalkozni telepíteni és beállítani. :) :) ez van most. :) :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák