Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kbali

    nagyúr

    válasz Xantor #16068 üzenetére

    Jól értem, hogy már megvetted a gépet? Ha még nem, akkor inkább ne is vegyél ilyet, mert főleg az utazás alatti használat kínszenvedés lesz, meg suliba behordani, stb... Ilyen használatra kisebb méretű, olcsóbb, akár használt gép is megteszi (persze, ha nem akarsz játszani - bár az vonaton is felejtős).
    Egyébként:
    1. valószínűleg cserélhető az akksi, de egy új bármilyen 2x ezer Ft-tól kezdődik.
    2. minek hűtő, ha asztalon használod? Sajnos régen rossz, ha egy új gép alá már hűtő kell (mert ez azt jelenti, hogy a gép saját hűtése nem megfelelő).
    3. passz
    4. inkább húzd ki, nehogy egy kósza villám miatt elszálljon az adapter
    5. nem kell kivenni az akksit, de a gépet ne altasd, hanem kapcsold le szabályosan
    6. igazából nincs rá szabály - az akksi halálát gyorsítja a meleg (meg a nagyon hideg is) - ÉN úgy használom, hogy merítem, ha kell, töltöm, lehet, hogy egész nap töltőn van (nagyon sokáig úgysem tudod kitolni az élettartamát)
    7. ebbe a típusba kb. semmi (egyes üzleti gépeknél ide lehet tenni a pótakksit, de már ez is kihalófélben lévő technológia)
    8. kb. nincs (esetleg IKEA-s laptoppárna, aminek sík a teteje, de ez plusz 1,5 kiló)

    Ha még nincs meg a gép, akkor ide kérdezz be az 1. hsz kérdéseit kitöltve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák