Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kendeee

    aktív tag

    válasz Attila8006 #30680 üzenetére

    Dell support
    Ott van a chat, írj nekik mi a helyzet majd útba igazítanak, hogy mi lehet a probléma...
    Ha nem állsz hadilábon az angollal, akkor sikerülni fog kideríteni mi a stájsz.

    Én ugyanezt eljátszottam egy Hp-val, mert céges selejtezés volt egy cégnél és a password benne maradt a biosban, visszavittem nekik, de nem tudták :) Hp: Írtam én nekik hash code-ot meg mindent, néha kicsit elírtunk egymás mellett, majd mire egy kis segítséggel rájött az online szervizes mit kell csinálni meg is voltunk egy óra alatt:) Ő feljegyezte a hash kódomat én meg elküldtem az e-maijükre az adás-vételi szerződést/bizonylatot, ők meg a bios passt kiütő kódot. Ennyi.

    Adás-vételi ajánlott minden esetben. A vevőnek kell kérni, mert nem fogja senki se felajánlani. Ez egy bizonylat, amivel igazolhatod, hogy törvényesen jutottál hozzá.

    Kezdődött a mai nap az olcsó laptopokkal, majd most folytatódik a dell adatbázis összeomlásával. Mi lesz még? :D

    Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

Aktív témák