Hirdetés

Aktív témák

  • apuc

    őstag

    BÚÉK!
    Képzeljétek hogy jártam a HP 635 -ös notival, amit a gyereknek vettem karácsonyra.

    Megvétel és a beüzemelés után feltűnt, hogy zavaróan sistereg a noti hangszórója- fülessel és hangszóróra kötve is kipróbáltam- de nem mindíg, főleg beindításnál-leállításnál, és rendszerhangok megszólaltatásakkor.
    A sistergés erőssége érdekes módon ugyanakkora volt ha halkra vettem vagy felhangosítottam a hangot, csak teljes lenémításnál szünt meg.
    Más, zúgást vagy melegedést nem tapasztaltam.
    Még egy érdekes dolog, hogy alig futott rajta valami- pls levelező és böngésző csupán- mégis néha a prociterhelés 30-40%-os volt, a futó progik ezt egyáltanán nem indokolták.
    (Még akkor sem ha a Brazos proci nem egy erőmű..)
    Film vagy játék közben nagyon ritkán, egyszer-egyszer rövid ideig sistergett, de idegesítő volt.
    Mivel ez nagyon zavaró volt, és két hanglejátszó progit is diagnosztizált a Win7, így próbálgattam vele ezt-azt a beállításokkal mindenhogyan- volt amikor pont jól eltalálva a beállítást nem csinálta csak picikét, de újraindítástól már megint erősebben- szóval nagyon idegesítő hiba volt.
    Frissítettem rá ezt a HP oldalon lévő frissebb verziót a meghajtóprogihoz:

    De valami miatt nem engedte frissíteni,hibaüzenet hogy nem tudta, és utána a sistergése még erősebb is lett talán.
    Mivel nem midíg csinálta, nem gondoltam volna hardveresnek a problémát, de a HP által megküldött eredeti, ehhez készült Win7+meghajtók 3 lemezes recovery-t ráküldtem, hátha avval már nem fog sisteregni..
    Na itt vége is lett a dalnak, hosszan installált, majd amikor már úgy tűnt befejezte a Win+driverek felrakását, közölte hogy egyéb hiba miatt nem tudja feltenni a cuccost, így megállt a dolog, nem megy sehogyan sem.

    Holnap viszem szervízbe- meg akartam úszni a szervízt, de nem lehet- szerintem egyértelműen odavaló most már.

    Szerintetek ez alaplapcserés lesz?Azon van ugye fixen a hangcsippje?
    Ha valamelyik Budapesti márkaszervízbe elviszem- szla+garlevéllel persze- ők meddíg javítják általában?
    Van jobb és rosszabb gariszervíz pesten?
    Ha ezt így előadom ahogyan történt utána mi történik majd, gondolok itt arra hogy ha kész e-mailt írnak, stb..
    Természetesen szóba sem jöhet más, hekkelt Win7, hiszen akkor a gari bukó- meg nem is akarom- ráadásul az alap gondja úgy is megmaradna.
    A nagyfiam WOW fun, most nagyon szomorú- na persze nálam nem jobban...

    Megint egy dolog, amit sajnos spyduck olvtársat erősíti meg abban, hogy megvenni a HP olcsó notit nem igazán érdemes. :O

Aktív témák