Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Cheesy #7120 üzenetére

    A melóhelyemen az új vontatókba 10 collos Huawei Mediapadokat szerelnek. Én még régebbi verdát hajtok, de pár napot már "vendégeskedtem" ilyen újban. Van valami navi benne, de azt senki sem használja, mert egy kamionos csak a sajátjában bízik. Én arra használtam a tabot, hogy Google Térképen néztem rajta a forgalmi infókat. Szóval, a navi gyorsaságáról nem tudok nyilatkozni. A GPS -e viszont rendben van. Hamar talál pozíciót, és tartja is. A saját nemmondjukkianevét navim pedig Wayteq X985 BT -n fut. Napi 500-700 Km -es távokat szoktam terveztetni vele, 5-8 köztes ponttal, és elégedett vagyok a teljesítményével. Vettem még egyet tartaléknak, mert nálunk nagy gáz, ha elszáll a navi. Így, hiba esetén csak átdugom a kártyát a másikba, és go.

  • wihar123

    aktív tag

    válasz Cheesy #7120 üzenetére

    Sziasztok!
    A kesztyűtartóból érdemes kivenni, mert elfelejtkezel róla és valóban tönkre megy. Érdemes arra, hogy gondozd, néha feltöltöd, ennél többet nem is igényel...

    Néhány fontos a gyorsításhoz:
    - a sys ne legyen tele bejegyzéssel
    - a sys-ben a GPS részlegben port=1, baud=9600
    - a content/map mappában ne legyen több mint az fbl, az fpa, és az fda
    - a speedcam mappában csak a legfontosabb fájlok
    - a dem mappában csak egy kiskapacitású, vagy csak a Magyar dem legyen
    - a building fájlokat lehetőleg mellőzd, de a 3D látványosságot mindenképp

    A fentiek figyelembevétele, alkalmazása, életet lehel a készülékedbe. :)

    "Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

Új hozzászólás Aktív témák