Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz bewen #17753 üzenetére

    Szia bewen! :) Általánosságban mondom, hogy a telefon kezelési szokások is sokban befolyásolják a készülék működését. Az ember úgy gondolja, hogy ezek a kis ketyerék olyan gyorsan reagálnak az utasításokra mint az emberi gondolat. Na ez közel sincs így, még az asztali számítógépet is le lehet fagyasztani az egyszerre kiadott parancs sorozatokkal.
    -Most gondold át, hogy te azt is keveselled, hogy 1 perc alatt csak négy képet tudsz készíteni, ne felejtsd el ez csak egy mobiltelefon, nem egy fényképezőgép.
    Tesztekben szoktam olvasni, hogy a Sony Ericsson milyen gyorsan menti el a képeket, csak azt elfelejtik hozzátenni, hogy csak egy ideglenes fájlt hoz létre, amit majd később fog realizálni. Szerintem az lehet a baj, hogy nincs elég hely a belsőmemóriában a képek feldolgozásához.
    -Én helyedben naponta újraindítanám a készüléket, hogy a frissüljön a belső memória ill. öregurasabban kezelném a készüléket, várd meg még a képek szépen elkészülnek, ne siess vele annyira.
    -Nincs Aniom, de ezt a hibát már tapasztaltam egy két Sony Ericsson készüléken, a márka boltban kipróbáltam egyébként az Aniot, tetszett külsőre, csak nagyon lassúnak találtam ezért le is mondtam róla gyorsan.
    Használd lassabban, ha nincs változás akkor tényleg a szerviz lesz a végállomás.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • ikiviki

    aktív tag

    válasz bewen #17753 üzenetére

    Szerintem a készüléked hibás..gondolom garanciális és a hibát javitja a szolgáltató..

    http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

Új hozzászólás Aktív témák