Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antee

    tag

    Sziasztok!

    iPhone 3GS-em van (16GB, legújabb iOS), és az utóbbi időben annyira be van lassulva, hogy sokszor kedvem lenne a földhöz vágni. Persze, tudom, hogy ez nem meglepő, hiszen valamivel rá kell bírni az embert, hogy az újabb Apple terméket vegye meg.. Azonban van ismerősöm (nem csak egy :) ), akinek szintén 3GS-e van, de 8GB-os, és ő is megjegyezte, mikor használta kicsit az enyémet, hogy elég lassú. Kaptam olyan tippeket, hogy biztos azért van, mert túl sok rajta a program, hát jelenleg már nem sok, mert töröltem egy csomót, több mint 11GB szabad helyem van. Gyakran kilövöm a futó alkalmazásokat, újraindítom a telefont, az sem segít. Mivel már nem garis, így nem fogom szervizbe vinni, mert úgyis az lenne a vége, hogy semmi baja, de a gatyámat is otthagyhatom szervizdíjként. De nem hinném, hogy normális lenne, hogy fél perc, mire "kinyílik" a kamera, 15mp, mire betölt egy SMS-t, 5mp-cel a "stand by" gomb megnyomása után kapcsol le a kijelző stb... :(

    A kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek lehet ennek valamilyen hardveres oka? Most nem akarok nagyon nagy butaságokat mondani, de mintha fele annyi memória lenne benne, vagy valami hasonló.. Fizikailag van ennek esélye?

    Köszi előre is!
    Anti

    Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

Új hozzászólás Aktív témák