Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misirulez

    senior tag

    Sziasztok/

    Idáig egy 4k és egy 1440p monitort használtam úgy hogy az alaplap hdmi2.0 csatijára dugtam a 4k monitort és az 1440p-set pedig a vga-m (gtx1050ti) displayport csatlakozójára.

    Most új monitorom van samsung LC34F791WQLXZX.
    Bármit bűvészkedek nem ad képet.

    Először csak az új samut dugtam hdmi 2.0-val a vga-mra de azt kiírt valamit spanyolul amiben benne volt hogy display port.

    Szóval rádugtam DP kábellel a vga-mra, és a régi 1440p-set lehúztam. Bekapcsoláskor egy ideig kéken villog alul majd pár másodperc mulva elkezd feketén világítani de utána semmi. Hagytam vagy 10 percet is hogy magához térjen meg többször újra indítottam.

    Utána kipróbáltam az alapapom hdmi 2.0-jáűval úgysem ment.

    Szóval maradt az, hogy a DP kábellel a régit monitorral kapcsolom be a gépet hogy lássak windowst, és mellé a kipróbáltam mindkettő csatin a hdmi2.0-val az újat. Ha alaplapra dugom windows nem látja, ha vga-ra dugom akkor windows látja, fel is ismeri hogy mi a default felbontás stb, de képet nem rak rá.

    Az elképzelhető hogy DP kábelből frissebb-re lenne szükségem? Majdnem biztos vagyok benne hogy ez egy 1,4-es DP kábel.
    Próbáltam drivert keresni, valami samsung drivert fel is rakott, de utána sem változott semmi.

    Előre is köszi ha valaki tud segíteni,

Új hozzászólás Aktív témák