Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Lompos48 #31333 üzenetére

    Átfutott az agyamon, hogy a zárlat a lap NYÁK-ján van, de elvetettem mondván, hogy ahhoz nem elég a rövidzárlati áramerősség (15 másodpercet ad a rutin a hibaüzenet után, majd kinyomja a gépet. Amikor kinyírta gondolom kifagyhatott azonnal.) Ha ez a 15s elég, akkor szvsz, rossz a rutin. Persze ilyen vaddisznóra felkészülni tervezéskor sem lehet. Az ilyet én már vegyszeresen irtanám.
    Persze szemre átnéztem a lapot és semmi szemmel látható változás, elszíneződés nincs egyik oldalán sem és ez a tény a réményt táplálta. Most rádugtam a vonatkozó pinout-ra egy olyan hátlapi USB kivezetést amin van LED visszajelzés és teljesen halott hiába dugok rá bill-t, ez viszont téged igazol. Előrébb lehet már a zárlat ha nem jelenik meg feszültség a kimeneten.
    Van nyákfúróm és ahhoz való fél mili széles mini flex korongom, de kizárt hogy akkora mázlim legyen, hogy ez a kör felületi rétegben legyen a vezérlő felöli "tövénél" és elég legyen nagyító alatt belevágni a lapba egy mélyebb karcot levágva az egész kört a csába.
    "Csakazértis" alapon persze kedvem lenne nekimenni.

    Hardverlesen

Aktív témák