Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mrlt

    tag

    válasz hackeeeee #23596 üzenetére

    ugye fent ha fent van az ASIO for ALL akkor:
    Foobarban: File > Preferences > Components, ott rányomsz az install gombra, kikeresed a foo_out_asio.dll-t > apply.

    utána, File > Preferences > Playback > Output és a Devices alatt kiválasztod az ASIO4ALL.

    Ha ezután elindítasz egy zenét akkor tray ikonban megjelenik egy zöld alapon fehér háromszög, ami jelzi hogy fut az asio, és ott is lehet beállítgani, de én nem piszkáltam semmit. Ha netán recseg vagy pattog a zene akkor a Buffer size-on állíthatsz nekem 768.on megy és tökéletes.

    Még esetleg annyit, hogy a File > Playback > DSP Manager résznél az Avalible DSPs-ből a nyíllal told át az Active-ak közé a Resampler-t, majd kijelölöd és rányomsz fölötte a Configure Selected-re és átrakod 48000 Hz-re és kipipálod az Ultra módot. a Foobarban ez egy nagyon jó resampler, sokat javít még a hangminőségen.

    Ja és ha ASIO-n hallgatsz zenét, akkor addig semmi másnak, a hangját nem hallod a Windowsban, mert így nem a Windows keverőjén át szól a zene hanem a rögtön driverből, és ez lefoglalja a hangkártyát.

    betonfelhő: a laptopomban lévő ADI SoundMax szól nekem ASIO-ban. szerinem egy AC97-nek is mennie kell.

    [ Szerkesztve ]

    Go Pack Go!

Aktív témák