Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • waithEard

    őstag

    válasz cajn #13428 üzenetére

    Procifüggő, de szvsz 70 -80 celsius. Egyébként az sem kizárt, hogy a NB melegszik túl.
    Nézd meg valamilyen progival, terhelés alatt. Gondolom gyári hűtőt használsz? :F

    Megnéztem, gyártó szerint 72.4 c a max. :) [link]

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • BogyóBP

    addikt

    válasz cajn #13428 üzenetére

    Ha tuningolsz akkor a voltok is számitanak mivel ez olyan elv mint az autoknál hogy több erő nagyobb motor itt több erő több volt is kell. Ahogy az előttem író ph tag is írta a melegedés is okozhat instabilitási fagyási problémákat, de én itt inkább arra gondolnék hogy a volt nem elég és ezért fagysz. Emeld meg kicsit a voltokat is mind2 helyen (ram,cpu) de ha abszolut kezdő vagy akor használd inkább az AI tunert az MSI nél. Nenagyon csináld manuál ként, csak ha már nem vagy kezdő mert hazavághatsz mindent. FSP 400W os táp elméletileg sztem teljesen elég, de lehet jobb vétel lenne egy 500W körüli ha a tuningot komolyan gondolod :)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Aktív témák