Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Jinxx #3671 üzenetére

    Igazából az iparnak az általad leírtak az érdeke, de gondolj bele, lakodalomba is hivatásos zenészeket hívnak sok helyen hiába vannak nagyon jó teljesítményű és színvonalú gépzenei berendezések a háztartásokban.
    Négy éve fotózgatok, de sok dologhoz még mindig lövésem sincs. Az igazán jó, profi felszerelést egyébként sokkal nehezebb kezelni, mint egy kompaktot, vagy egy mobiltelefont.
    Nemrég szalagavatón voltam, annyira fotózásellenes volt a megvilágítás, hogy a bridge géppel sem boldogultam. Képzelem, milyen képek készülhettek kompaktokkal és mobilokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Dtomi

    őstag

    válasz Jinxx #3671 üzenetére

    Ez így van.... De nem csak az esküvőkön akármilyen rendezvényen. Már nem egy munkámat mondták le ilyen miatt. Aztán nem is egyszer telefonáltak utolsó nap, hogy menni kéne de már nincs rá meg a félretett pénz mert az ismerős ingyen vállalta. Na ilyenkor szoktam finoman elküldeni mindenkit a halál fszra. És utána röhögök a markomba, hogy így lehet elbaszni egy pótolhatatlan esemény dokumentálását. Egyébként ez tipikusan a FASZARÁGI (nem szegény) emberek stílusa. Persze az ismerős aki ingyen vállalta könnyen akad más elfoglaltsága, nincs kedve. Nem tudott kölcsönkérni állványt, vakut, obit, ésatöbbi. De a többség képtelen az alapfogalmakat megtanulni, egyetlen egy értelmes portré nem születik az egész estéről. Van aki 5000 HUF ért vállal egész napos esküvőt és ellő 7-800 1000 képet. Kit érdekel hogy nincs egyetlen egy kép a fontos pillanatokról elküldjük a vendégeknek, már ha érdekli őket azt' mindenki azt mond amit akar. az pedig, hogy mindneki 4-5-600 ezres géppel rohangál igen megtévesztő az embereknek. Akiket megtévesztettek azok megszítták :Y :Y

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Új hozzászólás Aktív témák