Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz boost #34990 üzenetére

    Nincs eredmény, nem pixelbabráltam, nem is értek hozzá. A legolcsóbb 20 forintos akciós nyomtatás azért nem volt olyan szép amit Békásmegyer-külsőn egy nevenincs helyen csináltattam, sorozaton is meglátszik, hogy eltérések vannak ugyanazon képek közt. Ismerősnek születésnapi buliját kinyomtattam, arra jó volt. Cewenek is tud hullámzó minősége lenni, Pigmenta etalon, a többinek kb. mindegy. Vagy meglepődsz mennyire nem ismered fel a matt/fényes bevonatot.

    Úgyis mennek rá a kávésbarna presetek és kész :-D Nem mindig szeretek pixelmajomkodni és nem is értek hozzá. Bár most hétvégén volt a kezemben egy Sony 200-600as obi, annak gagyi képernyőn is meglátszik a minősége és felbontása az előzőkhöz képest, hogy rohadna meg.

    Kiállításon pld, még az üveg tükröződő bevonata is meglátszódott, olcsóbb üvegen keresztül pixelesebbnek tűntek a képek, úgy törte a fényt, az érdekes volt, de hát az is csak plusz réteg üveg, mellé még bevonat. Én eredetileg nem is akartam üveget, csak ragaszkodott hozzá a csoda galéria, oszt többiek megszavazták.

    De ha Pest útbaesik, még van egy marok nyomatom amit nem küldtem szét a világba, alkalomadtán megnézheted vagy ha nyáron véletlenül sikerül a gerilla kiállítás, akkor ott :-P Egyébként simán rá lehet szánni némi összeget és saját képekkel ugyanezt megcsinálni, és nem akkor lepődünk meg, hogy mit kell csinálni, milyen papírok és méretek vannak, mikor valakinek teljesíteni kell.

    Mikor először kellett képeket küldenem és persze egyből vidékre határidőre, akkor éppen csak összeraktam a pakkot, papírboltban vettem ollót, borítékot, ragasztót, copygeneralban kinyomtatva a vonalkódok, kaktuszos szerencsehozó tollal kitöltöttem és egyik törzskocsmámban raktam össze a pakkot úgy, hogy pár perc alatt futottam át a képeket is és heló. Így szép veszélyesen élni de legalább tanultam belőle, azt hiszi az ember, hogy beadom, kinyomtatják, kész, közben a fenét :DD

Új hozzászólás Aktív témák