Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz dan390 #776 üzenetére

    nem vagyok magamban biztos... És lehet h hülyeséget írok és felületesen kerestem... Ez esetben elnézést...
    De az egyetlen, amit én találtam és kb illik a képbe az a Panasonic RX11 VHS-C kamkorder. Őróla beszélünk?
    [link]

    Ha nem, kérlek adj nekem egy pontos géptípust!

    Ha igen: akkor el kell h keserítselek, ez egy analóg kamera, amit a büdös életben nem fogsz a számítógépeddel képátvitel céljából digitális porton keresztül összekötni. A rendelkezésedre álló soros kábelről nem tudok biztosat, igaz nagyon utána se néztem, de szerintem az egy kontroll-kábel, vagyis azt teszi lehetővé, h a számítógépről vezéreld a kamerát. Ahogy már előttem is szólottak volt, ennek az adatátviteli sebssége nem elegendő ahhoz h filmhez használd. És a soros portra dugott eszközt valóban nem ismeri fel a Windows. Semmilyet.

    Ha erről a kameráról szeretnél képet a számítógépedre, akkor az AD konverter közbeiktatásával lehetséges, tehát a kamera analóg kimenetét (pl.: RC kábellel) közvetlenül összekötöd egy TV-tunerrel vagy, ha ilyen kimenet nincs, akkor a kazettát lejátszó magnót pl egy antenna kábellel a TV-tunerhez vagy más digitalizál kártyához.

    ésmég egyszer röstelkedés, h netán nem ez lenne a kérdéses masina.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák