Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz Siriusb #42586 üzenetére

    Linóleum van alatta és erre egy faltól falig szőnyeg rágyógyulva, ami a csésze alakja alapján körbe van vágva. Ezen gondolkodom, hogy meggyőzöm anyát, hogy ugyan vágjuk szét és max egy lábtörlő alakú maradjon belőle a lába alatt, még nem tudom, milyen ellenállásra számíthatok tőle ezzel kapcsolatban.
    Csábító gondolat, mivel a fúráshoz feltétlenül fel kéne vennem újra, a ragasztást meg még úgy is el tudom képzelni, hogy körbekenem a találkozásnál..akkor már nem borul fel vele. :) Illetve megborítom egyik irányba 1cm-re emelve, kitámasztom valamivel, alákenek, leengedem, majd ugyanez a másik oldalon és tádámm...ehh, nem fogok fúrni! Köszi! Viszont szőnyeg hopp és az álmoskönyv szerint a linó is... :(
    Tegnap szólt, hogy semmi nem csöpög, amit kicseréltem, de most a tartály és a WC között cső a szűkítőnél levedzik folyamatosan, ahol 50-ről 32-re szűkül és illesztve van...illetve nem most, hanem valószínűleg régóta. Miután felvázoltam neki, hogy ez csak akkor lehetséges, ha nem zár a szelep és ez csorgatja a vizet a csészébe állandóan, eszébe ötlött, hogy tényleg, így van! :) Úgyhogy ez újabb 2 megoldandó hiba a rögzítés mellé...ehh... :C

    [ Szerkesztve ]

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák