Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Sziasztok!

    Készülődvén a 4. hullámra, kellene nekem egy új, mosható, állítható pánttal rendelkező lehetőleg fekete maszk, ami méretben jó kis fejjel, de nagy orral, (már-már orbitálisnak is mondható :D ) rendelkező egyénnek. Hátha van valami bevált tippetek. Most így hirtelen, ezt találtam, ami jónak tűnik a vélemények alapján, bár az egyik női értékelő szerint neki hatalmas. Úgyhogy a méret kérdéses, hogy jó lenne-e.
    Az előbb rendeltem egy ilyen kiegészítőt, mert lassan jön a cidri, szemüveg párásodás, ami nem túl szerencsés kerékpáros közlekedésnél... Remélem lesz is valami haszna, nem csak ablakon kidobott pénz lesz.

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák