Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FLY->

    őstag

    válasz IstvánLászló #52051 üzenetére

    NASA sem volt hajlandó átállni, maradtak a régi snpb-nél plusz kevés százalék ez-az, nekem ez mindent elmond. ;)

  • MrDerekas

    addikt

    válasz IstvánLászló #52051 üzenetére

    Ezt értem, tudomásul is veszem. Viszont itt ajánlásra volt igény. Az hogy mindenben van silány termék az nem ajánlás. Ha meg van húsz gyártó, nem tudom ajánlani mind a húszat, mert az sem ajánlás. Nyilván azt ajánlom aminél pozitívak a visszajelzések, pozitív megerősítésű a saját tapasztalat. MSI- nél és Giga-nál ez nem jött vissza, tehát nem ajánlott részemről. Ennyi. Az ólommentes forrasztást meg én is megtapasztaltam. Netbook alaplap gombelem foglalata maradt a kezemben és kb visszaforraszthatatlan az eszközeimmel. MSI-nél még az elrendezési melléfogásokat is kiemelném. Nagyon nem szisztematikusak olykor.

    (#52052) edda80 Akkor vagy bios reset, vagy valamely a laphoz adott aplikációban kell keresni valamiféle Restart UEFI opciót. Vagy tehetsz még próbát egy PS2 billentyűzettel is.

    (#52053) kjani18 Mit értesz a hozzáértés alatt? Könnyebben kaphatsz választ ha esetleg a problémád is megfogalmazod.

    (#52054) Enigma1945 A 32 bites oprendszernél nincs értelme a 4+1-nek

    (#52057) -FLY-> Értelek és egyértelmű, hogy nem garantálható a 100% működés egy kipróbálatlan terméknél. Ugyanakkor van egy tapasztalati bázis, ami alapján javallható valami. Ez persze nem zárja ki a tévedés lehetőségét. Viszont aki véleményt keres, kér, annak nem infó, hogy bármelyik lehet hibás, vagy romolhat el idő előtt.

    (#52058) lauim A támogatási lista azokat a modelleket tartalmazza, amelyekkel hivatalosan is letesztelték az alaplapot és bizonyíthatóan együttműködik azzal. Ettől még nem zárja ki, hogy más típussal is gond nélkül üzemel. A processzor támogatás más kérdés, mert ott csakis a listában szereplő procikat támogatja a lap.

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák