Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laca500

    aktív tag

    válasz RedCactus #45833 üzenetére

    Fogalmam sincs, hogy hogyan állt vissza a bios, ezt én is furcsálltam.
    Elrontani nem tudtam, mert a bios frissítő progija a szerverről töltötte le a legfrissebbet, és magától csinált mindent. Fent is volt egy pár napig, aztán egyszer csak azt látom, hogy vissza állt az elsőre. Valami biztos nem kerek, mert az USB csatlakozóba dugott eszközöket még mindig nem szereti, még mindig 1 hosszút sípol. Ráadásul megint előjött az a hiba is, hogy ha mentés nélkül lépek ki a bios-ból akkor ezt írja ki "BLInitialize Library Failed 0x000009a" és lefagy az egész gép, csak resettel indul újra.
    Ez mit jelent? Valaki tud infót adni erről?
    Már nagyon kezdem unni, hogy egy 1 hetes alaplappal így kell szórakozni.
    A gariztatás meg gondolom kb. 1 hónap, ha ez egyáltalán megy gariban. Majd az lesz, hogy beviszem, várok rá 1 hónapot, ők felfrissítik a biost és kész. Ez egy időre nekem is megoldotta és nem írta ki a fenti szöveget, de aztán ismét előjött. Ekkor vissza viszem megint, és ez így elfog húzódni rengeteg ideig, a gépet meg nem fogom tudni használni.

    [ Szerkesztve ]

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Új hozzászólás Aktív témák