Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bolic

    őstag

    válasz MikySoft #13143 üzenetére

    Teljesen atomstabil az ASUS K8N-E alaplap :R , éveken keresztül szolgált 24/7-n, meg voltam elégedve vele. :R Teljesen problémamentes, csak nem SATA2-es és S754 miatt nincs mivel fejleszteni tovább, azért lecseréltem AM2-es lapra.

    De hivatkozva a problémádat olvastam, az baromi nagyon gáz lehet. :( Utálom az ilyen jellegű bugokat, hibákat és problémákat. :((

    1. Másik HDD-vel is próbáltál?
    2. Nem zárlatos a lapod?
    3. Jól megcsavaroztad a házra, van rajta kb. 1 centi alátétek a csavarok számára?
    4. Az alaplapi 12V 4pines tápcsatlakozót is kötötted össze?
    5. A BIOS-ban rendezted a boot sorrendet, hogy mindig elsőként induljon a HDD boot?
    6. Tipp: Az IDE (PATA) HDD-en van ilyen jumper: MASTER, CABLE SELECT és SLAVE.
    7. A MEMTEST memóriatesztelő progival rendben lefuttat legalább 3 fordulaton?
    8. Melyik XP-t használod? sima, SP1, SP2 vagy SP3? nLite-vel buherált változat?

    Most hirtelen emlékszem hasonló problémádra, csak annyit súgok hogy nincs aktiválva van a merevlemezeden első "aktív" partíció, aktíválni kell valamelyik partícionáló programban. Az nem lesz könnyű, ha van másik géped és csak néhány kattintással megcsinálod és máris telepíthetsz tovább, sok sikert. ;)

    Példakép Vista alatt: [link]

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Aktív témák