Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryPc

    senior tag

    válasz s4tch #7139 üzenetére

    Azért ezt a kettőt néztem mert ahogy te is írod 30E-ig gondolkodtam árban és a lényeg az volt hogy legyen rajta előlapi usb és normálisan szóljon,meg tetszen is ha már újat veszek, mondjuk sürgősen kellett volna a válasz így kénytelen voltam én dönteni és maradtam az Lg-nél mert az jobban bejött dizájnara.
    Be is szeretem már és a teljesítményben sem csalódtam ,az előző fejegységemhez képest leviszi a fejemet pedig a hangfalak ugyan azok (az előző fejem: JVC KD-G632)
    Meg gariban is 1-1év van az apine-ra is meg az lg-re is szal még ez alapján sem tudtam dönteni.
    Mondjuk nekem volt már egy Lg hifim ami 10 évig megvolt annak is olyan hangja volt hogy kb a mai hifiket überelte hangzásban szal én eddig az lg-ben nem csalódtam ezért mertem megvenni ezt a fejet sztem ár érték arányban teljesen rendben van :K
    Na de mind1 ha ez tönkremegy a következő egy alpine lesz meglátjuk az mit tud :U

    Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

Új hozzászólás Aktív témák