Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsa7

    őstag

    válasz Lite #56006 üzenetére

    Nálam is ilyen volt. Most a Hertz-el kicsit jobb, de alapvetően a bal oldala sosem lesz teljesen kint, a jobb meg mindig jobban kint lesz szerintem. A bal oldalán ülsz az egésznek, fizikailag adott a hangszórók helye. Egyébként ha a bal szélét a tükörháromszögről hallod, az már elég jó.
    Elvileg beállítani úgy tudod jól, ha a hangerőket hozod szintre, aztán utána időkorrozol. A mélyközepeket külön és a magasakat külön. Oldalanként is nagyjából ugyanazt kellene hallanod. Ez rohadt sok idő és próbálgatás...
    Az, hogy hol kell polaritást fordítani, inkább annak a függvénye, hogy vannak fázisban a dolgok. Minden 6db/oct vágás 90 fokot forgat, egy fizikai polaritás fordítás pedig 180 fokot. Innentől matekkal összehozható, hogy elméletben jók legyenek. Utána meg jöhet a gyakorlat és a végtelen próbálgatás, hogy is szól ez a valóságban...
    Nekem a Kicx-nél volt olyan, hogy az egyik magast fordítottam, és úgy éreztem jónak. Később persze kiderült, hogy úgy is szar volt, csak az előző állapotnál jobb :DDD

Új hozzászólás Aktív témák