Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    sajnos (én hüleségem) a beltérben szállítottam egy bizonyos üzemanyagadlékot és hiába volt 2X is becsomagolva sajnos kiszivárgott és itt-ott beitta magát a belső szőnyegbe.... mit javasoltok, hogyan tudom ill. milyen anyaggal tudom kiszedni?

    Egyelőre -ha itthon megoldható költséghatékonyabban és ár/értében jobban, mint egy belső kozmetikázás profiknál- megoldanám itthon....

    Gondoltam, hogy vásárolok nedves száraz porszívót és valami fúróba fogható kefét és valami kemikáliát, de ha ennél egyszerűbb módszerrel is ki lehet ilyesmit szedni, akkor hallgatom a tanácsaitokat :)


    látszódni természetesen nem látszik, csak egy alap szagot rak az autóba, ami nem igen kellemes sajnos :(


    Milyen tisztítószert, vegyszert vennétek, ami lehetőleg a belső fekete szőnyeget nem bántja, de ki lehet vele itatni/irtani ezt a szagot árasztó gócpontokat?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák