Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz FeRRaR1 #35627 üzenetére

    "Bármilyen spray wax verjen egy Fusso-t? Ugyan már..."

    Mi a különbség a Fusso és mondjuk egy Gyeon WetCoat között? mármint végeredményben és most ne nézzük a tartósságot. A WetCoat is ad plusz fényt és megvan a vízlepergető hatás. Csak három hónapot ígérnek rá, ha csak a felét is tudja nálam már nyert. Nem kell tökölni a felhordásával, visszatörléssel ráadásul érintésmentes a dolog és néhány perc alatt megvan.

    Másik probléma, hogy az emberünk amerikai így szerintem sok EU-s termék kiesik a látóköréből. Vannak márkák amik nincsenek is jelen az USA-ban vagy csak minimális képviselettel rendelkeznek. Nem hiszem hogy sokat szórakozna ezeknek a beszerzésével, tesztelésével, ahogy szerintem itt se töri senki magát hogy AMMO vagy Adam's Polishes termékek után kajtasson. Hol van pl Carpro-s Bence egyik kedvence, amiről kb mindenhol csak dicsérő véleményeket látok a Bilt Hamber Surfex HD? A Meguiar's APC + Degreaser ott volt a listában, ennek örülök, én is Meg's APC-t használok, de a Surfex HD valami olyasmi mintha ezt a két terméket összegyúrtad volna, ezáltal szélesebb körben használható mint egy egyszerű APC, ráadásul baromi gazdaságos is.

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák