Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    Rővid érdekes tőrténet.

    Használt autója még utoljára örömet szerezhet Önnek... az összeg által, amit kínálunk érte.
    Nem kell naponta átlapozgatni más használtautó-kereskedések ajánlatainak ezreit. Mivel mi nagyban kereskedünk, rendkívül kedvező árat tuduk ajánlani Önnek.

    AAA autócenter igy hírdeti magát.

    Nos az én autóm 2003/12 havi 19pdti leon cupra fr felszereltséggel ami elég gadag és egyedi + 4*4-es ami nagyon ritka.Müszaki hétfőtől 2 év szoval tipp-topp állapot.
    Mivel a seat autoland megveszi tőllem 3 misibe ugy gondoltam lehet itt az AAA-nál ha már annyira korrektűl számol be autót gondoltam 3.1misiért meg is vehetnék tőllem. :B
    Elmentem hozájuk és megnézték kivül-bellűl allul -fellül.Semmi hibát nem találtak mondták nagyon szép állapot stb...
    Megkérdezi a srác milyen árra gondoltam.
    -Mondom neki autoland beszámolja 3 misiért és nekem az felett kéne egy kevéske ahogy gondoljátok nézztek meg a tax árat stb...De direkt kihangsulyoztam ha az alatti árra gondoltak akkor most mondják meg.
    Ragaszkodtak a proba kőrhőz mert ugy tudják csak eldőneni.Én meg ragaszkodtam jó lenne valami árról is beszélni mert iagzából én sem akarom az ő idejüket rabolni meg ha lehet ők s az enyémet.
    Mire az ipse semmi gond mert szerinte meg tudunk egyezni és jőtt a marketing szőveg (mézesmadzag) ha most kp-ben megveszik ott is tudom hagyni?
    Na lool aha persze Pityu de mondtam ha jó az ár igen.
    Proba kőr után is csak azt mondta nagyon brutál és jó a gép kb 1-2 perc és jőn vissza az árral.
    Nos bement a forgalmival és én kénytelen voltam várni kb 35 percet a beígért 1-2 perc helyett.
    Kijőn és mondja itt is tudnám hagyni az autót?Mire én szerinted mire várok nem az árra?
    Hát 2millio kp-ban.Mondom neki gyere kicsit közelebb és nézd meg,hogy a hátam tollas-e?
    Mondtam,hogy 3 misiért az autoland i beveszi te meg erre kijőssz egy habokos számmal.

    Hebegett-habogott eree mondtam neki ezt otthon az asszonynak de ne nekem.Na csá...

Új hozzászólás Aktív témák