Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz #07400704 #10102 üzenetére

    Van az adat-usb bemenete, illetve egy 5V másik bemenet, amihez adnak egy USB-A végű kábelt. Ezt lehet innen laptopba is dugni, PC-be, USB dokkolóba/elosztóba, akármibe lényegében. Tehát az adat-USB kapcsolaton áramot nem vesz fel. [link]

    Én egy iFi Ipower-t teszek szerintem alá, arról jókat hallok, és abba dugom a tápot adó USB kábelt.

    @lancerboy: én is rétegeltből szeretném, nyír a legszilárdabb, én úgy tudtam. De az 5cm vastagság az "pfúbaszki", meg nem emeli 1 ember, de 2 is csak úgy, hogy közben lehet elereszt 1-1 békegalambot :D Nekem is ilyen "gondom" van. Nagy láda sajnos súly. :((( Jobb lehet "vékonyabb" fallal, tisztességesen merevítve. Mondjuk 30mm. Mivel az 50-es falút is merevítenéd, így azért mégiscsak nyer az ember valamennyit.

    Tudod én azon agyalok, hogy 50-es fallal ~140 kiló már töknyolc, ha 200 kiló inkább. És akkor betonból öntöm ki (nem vicc), gurulós tálcán felépítve, ami a végén alatta marad. Vagy valami ilyesmi, mert normál hifi tüske szerintem vagy szétmegy alatta, vagy a padlót benyomja mint állat. :D Még agyalós nálam.

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák