Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    Üdv srácok !

    Kiváncsi vagyok mit gondoltok a most indult projektemről.


    Ma végre meg tudtam venni a [Sonido] SFR175A AlNiCo hangszórópárt.


    Ez a gyártói mérése a hangszóróimnak.

    Akit érdekel 3D-ben [link] ezzel az általam régóta ismert és használt programmal letöltheti és megnézheti [az *.sh3 fájlt] a megosztott Google Drive-omról.

    A programban minden oldalról meg lehet nézni a hangsugárzót, tetszőleges elemeit "le lehet venni" a képről, hogy aztán egy új perspektívából meg lehessen tekinteni.

    Kb. netto 40 órát töltöttem a kidolgozással, az utolsó szögig minden csap és csavar szerepel - kivéve a hangszóró rögzítését.

    Varga Úrtól szóban engedélyt kaptam, hogy megoszthassam a terveket.

    Az alapokat nyilván Ő készítette, a 3D kidolgozás az én munkám.

    Az előlapot, frontot, és hátlapot levehetőre terveztem.

    A lila színű elemek nem szerepeltek a az eredeti tervekben.

    A terv, és a majdani elkészült hangsugárzók annyiban fognak különbözni, hogy az előlap szélei nem háromszög, hanem negyed körív "szegőlécből" készülnek majd, aminek az az oka, hogy a program nem tartalmazott ilyen elemet.

    Elvileg a tervben szereplő elem sorrend megegyezik az összeszerelés sorrendjével, illetve elkészült a vágási terv is.

    A doboz anyaga 18mm-es nyír rétegelt lemez, kivéve a negyed körív szegőlécet, mert az meg fenyő.

    Várom az észrevételeiteket. :D

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák