Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Madmax81 #2414 üzenetére

    A 702-es most 100-ra le van árazva Vén Pistabácsinál.
    Igaz, a 707-es kihúzható, de a 702 is lazán vágja a 150-es deszkát.(Az imént én is pont ezen hezitáltam a vénszer honlapon. Átlépek a PH-ra, és mivel kezded? :D)
    (A Makita LS1040-et ne vedd meg. Szépen hegedül, de bajol a fékje, és drágán javítják, mert elektronikát kell beledugni, + fel kell újból szabályozni. Ez nem jó rendszerű fék, ráadásul nem is áll meg olyan gyorsan, mint a kis szutyok Güdém, amin ellenáram a fék.)

    Nekem a 702 valamiért jobban tetszik, de nem tudom megmondani, miért.

    "A másik dolog pedig egy csiszoló gép"

    Én egy Makitát gyötrök. 100-as szalag kell bele (ha jól emlékszem), és feleannyiba került, mint a DeWalt. Agyonüthetetlen.

    Az Öcsém árulja kifele az asztalosműhelyét. Új gépek, nem is dolgoztak, csak hobbi szinten. Kell a pénz neki, és eledja. Vérzik a szívem, mert jó géppark. Nem vinne rá a lelkiismeret, hogy vegyek belőle majdnem féláron. Járjon jól más a tesómmal, ne én. Lekérdezzem Neked, hogy miket árul?

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

  • mdk01

    addikt

    válasz Madmax81 #2414 üzenetére

    Látván a DW701 árát(br.200k) megakartam kérdezni akkor már miért nem DW743?
    Mivel én 2004-ben vettem br.280k-ért, de aztán megnéztem a vén honlapon az árát és hát br.350k lett idővel.. Ennek az új fejlesztése(2006) a DW27105.
    Nagyon szeretem a DW743-,mert minden lehetséges feladatot ellát amit egy körfűrésztől ellehet várni, csak a méretei korlátozzák vissza, de épp a méretei miatt még szerelésre is lehet hordani. Azt hiszem 180mm-t vág át, de ugye átfordítva meg bármekkorát át lehet vele vágni.
    Csak ajánlani tudom, ugyan úgy mint a makita 9404-es csiszolót.
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák