Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Madmax81 #2375 üzenetére

    Ezt is köszi! :R

    Eszembe is jutott, hogy rámkérdeztél régebben, mikor fogom a gépeimet és a hozzájuk fűződő tapasztalataimat megosztani itt a fórumon, és azt mondtam, hogy csigavér.
    (Nekem most van a főszezon, és sokszor hogyozni sincs időm - csak akkor megyek üríteni, mikor már kezdek cikcakkot vágni, mert nem bírom tovább. Szóval ez a hajtás nem kedvez annak, hogy most bemutatókat írkáljak a gépeimről :( )
    Most át kell gondolnom ezt a csigavér dolgot, mert példának okáért kacsintgattam épp erre a fúrógépre, s lám, milyen jó, hogy írtad most, amit írtál. Festool van nekem is (a domino), és azzal eddig elégedett is vagyok. A kapcsolóját már újkorában kímélni kezdtem, mert láttam, h milyen rendszerű, és biztos, hogy az nem napi 8 óra munkára termett - inkább 8 óra pihenésre.
    Így hát nekem is Makitám lesz. :D
    Van annak ütvecsavarozója. Egyet kipróbáltam. Valami műanyag fűnyírót szereltem össze a boltban vele próbaképpen, és azt vettem észre, hogy jól túl tud a csavar szaladni - műanyagban persze. Előbb ki kellene próbálnom fában, és majd utána dönteni.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák