Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz Armahun #20090 üzenetére

    pisztoly mosás Ez lenne az ideális. Igen, hosszu évek kellenek, amig láthatoan is tönkre eszi a pisztolyt a nitro. De már elötte is kárositja, csak talán nem vesszük észre, meg szépen hozzászokunk, hogy egyre rosszabb a helyzet, csak mivel lassu a folyamat, ezert nem tudtosul, olyan mint az öregedés, megszokjuk. De aztán ha megnézzük a fiatalkori fényképünket...:)

    Én igy mosok: Fej levesz, niroba belemárt, ecsettel, rongyal tisztit, eltöröl, levegövel lefujat. Tartályt ugyan igy, de azt ki i törlöm. A levegövel lefujatás nagyon hasznos. Ha sosem szeded szét, nem csoda hogy csak áztatással tudsz vele jol fujni. Én néha néha szétszedem, és kipucolom amennyire csak lehet(mint a videoban).
    Ha meg annyira gáz már a helyzet, akkor festékmaro, de itt ilyen nem létezik, tiltott dolog. Valami becsempészett magyar Kromofággal mostam el nemrégiben a pisztolyokat, de igazábol csak külsöleg kell a Kromofág, belül, ha karban van tartva a pisztoly, akkor ott tiszta marad sokáig.
    Na meg azért sem jo a nitros áztatás, mert nem engedi megszáradnia a lerakodásokat, és amikor fujsz, egszer csak kijön a takony. Jobb megszáradni hagyni, és szárazon kivakarni. De ha nem pucolod meg, akkor is legalább fujás közben nem oldodik fel, és nem köpködi ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák