Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz bbchris #6792 üzenetére

    "Az is lehet hogy aki élezte az haragszik a Dimar márkára ( egyéb nem idevaló okokból ) amivel morálisan egyet is értek..."

    Nem igazán tudtam értelmezni ezt az off topic-os feltételezett lehetséges okot.
    Három dologra tudok gondolni:
    1 - Macerásabb a Dimart élezni, ezért haragszik rá. Ha a dolog erkölcsi vonzatától eltekintünk, áll a lábán az okfejtésed.
    2 - Más gyártóval (pl CMT) van szerződésben. De hiszen ettől még az élezéssel (is) keresi a kenyérrevalót.
    3 - A Dimar izraeli produktum, és antiszemita élező élezett. Ez esetben érthetetlen a reakciója, ugyanis hozzám hasonlóan gondolom más ügyfelei is újból Dimar késre fognak újfent beruházni. Ezzel a fajta szabotálással nem megrekeszti a zsidókat, hanem javít a Dimar eladási statisztikáján, magyarul a gyorsabban elhasználódó késeken keresztül a Dimar cég tulajdonosának és részvényeseinek a zsebeit hízlalja.

    A tényleges okot egyikőnk sem tudhatja meg (úgy sejtem, Miskolcra, v Mályiba utaznak a kések Nyíregyházáról regenerálódni), én inkább szimpla trehányságra tippelek, ami a jóerkölcs hiányával párosult. Aligha lehet ez tudatlanság, mert az számomra olyan lenne, mint ha úszómesterségre adná a fejét valaki úgy, hogy úszni sem tud.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák