Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz thyeby #3388 üzenetére

    Azért kérdeztem csak mert amit mutattál képet azon semmi különlegeset nem láttam és ezért arra gondoltam hogy nem-e a trapéz szélére gondoltál. Bár gondoltam hogy azért azt megtudod állapítani hogy az miért olyan amilyen ezért kicsit félve kérdeztem de mivel már annyit beszéltetek róla hogy a fele is sok lenne azért csak megkérdeztem.
    Én is láttam már pár új lapot de ilyennel még nem találkoztam hogy sorja volt rajta, de persze előfordulhat mivel nem polírozzák le a sorját csak max egy finomabb köszörűvel átmennek rajta, ami hagyhat sorját maga után.
    A lényeg hogy a a homloklappal kell befejezni a köszörülést mint a vésők, gyalukések esetében mert akkor az első pár használatnál a késen maradt sorját leszedi a vágandó/gyalulandó fa.

    Dízeles: Nem rossz de én nem erre gondoltam.

    Vikusz,bbchris:
    Nem találtam normális képet de erre gondoltam.Jó xar a kép de sztem ez az.
    2. Többfunkciós körfűrészlapok címszó alatt
    Ennek a lapnak gyakorlatilag kések vannak beépítve az oldalába és a kés éle kijjebb áll mint a körfűrész foga ezért ez még legyalul a deszka éléből egy pár tizedet. Tanuló koromba láttam ilyet de soha sem használtuk. Ez egy speciális lap speciális munkákra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák