Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ja no

    aktív tag

    válasz pweisz #106 üzenetére

    valamikor tavaly kölcsönkértem egy apróbb munkához egy blekit. A festett tokmányról hamar lejött a glazúr, mert nem lehetett vele elég alacsony fordulatot állítani, ezért mindig betekert az anyagba, mintha muszály lenne. Később a tokmány is kezdett fogyni, lévén aluminium volt a háza. Meg a fúrószárat se tartotta túl erősen, de ez asszem a többi olcsóról is elmondható. Aztán az lett a vége, hogy nem volt pofám visszaadni így, ezért vettem rá egy másikat. ( az meg széthullott a tulajnál, néhány órás használat után...) De végülis ezt felfoghatjuk tipushibának is, az meg minden márkánál lehetséges.
    Dewalt: igazából nem profi márka a szó szoros értelmében. (mint pl. Fein, Hilti, Festo, AtlasC.). De ha nem hajtod napi- 4-10 órákat akkor nagyon sokáig elmennek, és lehet is dolgozni velük. Nekem csak körcsiszoló és felsőmaróm van ebből, de még mindegyik megy évek óta. Na jó, az utóbbit használtam vagy 15 órát... :)
    Ezért vagyok úgy, hogyha nincs pénzem egy elfogadhatóra, akkor megveszem a legolcsóbbat ami még éppen elmegy. Ha meg szétesik , hát kikukázom.

    Amúgy, szinte mindenben egyetértek mdk01-el

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák