Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alfajiri

    tag

    válasz szrobert #53710 üzenetére

    A „szebb a képe” értelmetlen kérdés. Olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a Trabant vagy a Toyota tud menni 60 vagy 90 kilométeres sebességgel? A kép „szépsége” a lejátszott anyag minőségétől és a megjelenítő képességeitől függ, a lejátszó képességei nem sokat számítanak. Ugyanez vonatkozik a hangra is, ha egy megfelelő erősítőre megy a jel, és nem egy számítógépekhez készült passzív hangdoboz párra.

    A „melyik tud többet” már számít, abban az értelemben, hogy milyen szolgáltatásokat szeretnél. Itt olvashatod, hogy a Dune HD Solo 4K (100+ Ezer Ft) nem jó, mert nem megy rajta a Kodi, míg egy kínai csodán (10+ Ezer Ft) kis mókolással igen. Tehát az a kérdés, hogy neked mi számít tudásnak, médiainformációk (Kodis) megjelenítése, lejátszás vagy mindkettő.

    [ Szerkesztve ]

  • djpundro

    aktív tag

    válasz szrobert #53710 üzenetére

    Marmint mitöl szebb a kepe ?
    Egy Nvidia Shield töl biztossan ,mivel shield nel eleve valami kepminöseg problemak voltak ,vannak .

    De egy Himedia vagy Popcorn al mar eleve nem tudsz tevedni ,ezeknel a gepeknel tudva tudott hogy jo a minöseg a kepben .Nekem Zidoo x9s van .En azert vettem persze mivel elötte par tesztet elolvastam es ottan rögtön lattam hogy ez a gep jo lessz nekem .

    Popkorn Vten em is volt .Nagyon szep a kepe ,az egy biztos .Himediam nem volt ,de biztos vagyok benne hogy szep a kepe mivel nem a kodi lejatszojat hasznalja es eleve minden lejatszonal ami a külsö lejatszojat az androdnal hasznalja annak jobb a kepminösege .

    Persze lehet mas velemenye masnak is .De ez amikor mar sok nyugati es nem nyugati forumon is bizonyitott teny akkor nem kene megkerdejelözni .

    En peldaul a hülye Nemet tesztekre vagyok merges ,mert sokat filozofalnak es mostan peldaul az Eweat uj r9 es lejatszojat istenitik .Pedig sehol egy hivatalos Forum a cegnek nincsen .
    Szerintem egy hivatalos forum mind peldaul most aA Zidoonal is van vagy Popkornal nagyon elönyös tud lenni .

    Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

Új hozzászólás Aktív témák